Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 24-26 listopada 2023 r.

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Piłkarze Wisły w sobotę zagrają na swoim stadionie
Piłkarze Wisły w sobotę zagrają na swoim stadionie Andrzej Banas
Terminarz wybranych zawodów sportowych, zaplanowanych w Małopolsce od piątku do niedzieli 24-26 listopada 2023 r.

PIŁKA NOŻNA

Ekstraklasa: Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze (n. 12:30, stadion Cracovii)
I liga: Wisła Kraków - GKS Katowice (s. 17:30),
II liga: Hutnik Kraków - Radunia Stężyca (s. 12:30), Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa (s. 13, stadion Garbarni Kraków)
III liga: Wieczysta Kraków - Karpaty Krosno (s. 12), Podhale Nowy Targ - Star Starachowice (s. 12), Unia Tarnów - Garbarnia Kraków (s. 12:30)

V liga, grupa zachodnia:Tempo Białka - Orzeł Piaski Wielkie (s. 12:30) - odwołany
Klasa okręgowa Kraków, grupa I: MKS Skała 2004 - Nowa Proszowianka Proszowice (n. 13, w Wielmoży)
Puchar Polski, finał podokręgu Oświęcim: KS Chełmek - Unia Oświęcim (s. 13)

Centralna Liga Juniorów U-19: Cracovia - Raków Częstochowa (s. 12, Cracovia Training Center w Rącznej)
Centralna Liga Juniorów U-17: Sandecja Nowy Sącz - Jagiellonia Białystok (pt. 12:30, boisko CSR SM w Stróżach), Wisła Kraków - Polonia Warszawa (s. 12, ośrodek Wisły w Myślenicach), Hutnik Kraków - GKS Bełchatów (s. 13:30)

Puchar Polski kobiet: Wanda Nowa Huta - Stomilanki Olsztyn (n. 13:30)

FUTSAL

Ekstraklasa: BSF Bochnia - Legia Warszawa (n. 17)
I liga: AZS UEK Kraków - FC 2016 Siemianowice Śląskie (n. 19)

KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: AZS AGH Kraków - GKS Tychy (s. 18)
I liga kobiet: AZS Politechnika Krakowska - PZU Ślęza II MOS Wrocław (s. 15), Contimax MOSiR Bochnia - Isands Wichoś Jelenia Góra (s. 17)
II liga mężczyzn: Cracovia 1906 Yabimo - KK UR Bozza Kraków (s. 17:45)
II liga kobiet: Żak Nowy Sącz - Wisła CanPack Kraków (n. 12)

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: AZS AGH Kraków - Lechia Tomaszów Mazowiecki (n. 17)
I liga kobiet: UJ-CM Solna Wieliczka - ECO Harpoon LOS Nowy Dwór Mazowiecki (n. 12)
II liga mężczyzn: Hutnik Kraków - Gamrat MOSiR Jasło (s. 16, hala SP 105), SMS Sparta Kraków - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel (s. 18, hala ZSOS 2)
II liga kobiet: Kęczanin Kęty - Maraton Krzeszowice (s. 16), Poprad Stary Sącz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski (s. 18)

PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn: Unimetal Recycling MTS Chrzanów - Viret CMC Zawiercie (s. 17)
II liga kobiet: Kusy FCH Kraków - KPR Ruch II Chorzów (s. 19:15)
II liga mężczyzn: Jedynka Myślenice - SPR Grunwald Ruda Śląska (s. 11), MOSiR Bochnia - UKS 31 Rokitnica Zabrze (s. 20), AZS AGH II Kraków - Siódemka Mysłowice (n. 15), Hutnik Kraków - Handball Stal II Mielec (n. 17)

HOKEJ

Ekstraliga: Re-Plast Unia Oświęcim - GKS HC Katowice (pt. 18), Comarch Cracovia - PZU Podhale Nowy Targ (pt. 18:30), - PZU Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie (n. 18)

od 7 lat
Wideo

Hokejowe Fudeko GAS Gdańsk chce się rozwijać

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 24-26 listopada 2023 r. - Dziennik Polski

Wróć na zakopane.naszemiasto.pl Nasze Miasto