Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Jędrzejowy
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Jędrzejowy podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- PISZCZEK Marcin Benedykt - KWW MARCINA PISZCZKA - PRAWI I SOLIDARNI: 60,92% (6 621 głosów)
- PUCHROWICZ Tomasz Andrzej - KWW PERSPEKTYWA DLA JĘDRZEJOWA: 21,19% (2 303 głosów)
- TOBOREK Michał Wiktor - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 17,89% (1 944 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- FIUTEK Wiktor Paweł: pozycja 1 : 1,13% (201 głosów)
- CHRZANOWSKI Mariusz Zygmunt: pozycja 2 : 1,13% (201 głosów)
- BIELA Danuta Maria: pozycja 3 : 1,13% (201 głosów)
- CIEŚLA-RUDNICKA Agata Dorota: pozycja 4 : 1,13% (201 głosów)
- BUGAJSKI Krystian Kamil: pozycja 5 : 1,13% (201 głosów)
- KWIECIEŃ Jan Mieczysław: pozycja 6 : 1,13% (201 głosów)
- KRZYSZTOFIK Justyna Aneta: pozycja 7 : 1,13% (201 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- TOBOREK Michał Wiktor: pozycja 1 : 3,51% (626 głosów)
- WIEWIÓRA Bartosz: pozycja 2 : 3,51% (626 głosów)
- PASZYŃSKI Artur Piotr: pozycja 3 : 3,51% (626 głosów)
- OKSIŃSKA Joanna Patrycja: pozycja 4 : 3,51% (626 głosów)
- NAWROT Andrzej Paweł: pozycja 5 : 3,51% (626 głosów)
- WOJTASZEK-JASZCZYK Ilona Anna: pozycja 6 : 3,51% (626 głosów)
- KOCZAJ Grażyna Lidia: pozycja 7 : 3,51% (626 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA:
- JAROSZ Karolina Dominika: pozycja 1 : 2,32% (414 głosów)
- BIAŁY Artur Józef: pozycja 2 : 2,32% (414 głosów)
- PIASECKA-MUTER Beata Agnieszka: pozycja 3 : 2,32% (414 głosów)
- KOMOROWICZ Łukasz: pozycja 4 : 2,32% (414 głosów)
- LESIAKOWSKI Sebastian Marcin: pozycja 5 : 2,32% (414 głosów)
- KAŁKA Bożena: pozycja 6 : 2,32% (414 głosów)
- GZYL Zdzisław Marian: pozycja 7 : 2,32% (414 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PERSPEKTYWA DLA JĘDRZEJOWA:
- JEŻEWSKA Iwona Elżbieta: pozycja 1 : 0,86% (153 głosów)
- KOZA Włodzimierz Stanisław: pozycja 2 : 0,86% (153 głosów)
- BIAŁA Justyna: pozycja 3 : 0,86% (153 głosów)
- KOŚMIDER Mariusz Zbigniew: pozycja 4 : 0,86% (153 głosów)
- NOWAK Ryszard Wojciech: pozycja 5 : 0,86% (153 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PISZCZKA - PRAWI I SOLIDARNI:
- KRUK Robert Jacek: pozycja 1 : 6,72% (1 200 głosów)
- WOJDA Paweł Marian: pozycja 2 : 6,72% (1 200 głosów)
- SZEJNA Anna Karolina: pozycja 3 : 6,72% (1 200 głosów)
- BIERNACKI Piotr: pozycja 4 : 6,72% (1 200 głosów)
- FOREMNIK-PILARZ Magdalena: pozycja 5 : 6,72% (1 200 głosów)
- ZMARZŁY-PROKOP Izabela Anna: pozycja 6 : 6,72% (1 200 głosów)
- KUCHARSKA Anna Jolanta: pozycja 7 : 6,72% (1 200 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- RYBIŃSKI Mateusz Jacek: pozycja 1 : 1,09% (270 głosów)
- BŁASZKIEWICZ Andrzej Stanisław: pozycja 2 : 1,09% (270 głosów)
- MALŻYCKA Wioletta: pozycja 3 : 1,09% (270 głosów)
- MALUDZIŃSKI Karol: pozycja 4 : 1,09% (270 głosów)
- SKROBOT Urszula Anna: pozycja 5 : 1,09% (270 głosów)
- CZAJA Joanna Iwona: pozycja 6 : 1,09% (270 głosów)
- ZIÓŁKOWSKI Wojciech: pozycja 7 : 1,09% (270 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MACIĄG-WOJTANOWSKA Agnieszka: pozycja 1 : 2,51% (620 głosów)
- SZPRECHER Roksana Karolina: pozycja 2 : 2,51% (620 głosów)
- KOSOWSKI Włodzimierz Marek: pozycja 3 : 2,51% (620 głosów)
- PŁASKI Stanisław Adam: pozycja 4 : 2,51% (620 głosów)
- MUSZYŃSKI Łukasz Tadeusz: pozycja 5 : 2,51% (620 głosów)
- DZIUB Aneta Małgorzata: pozycja 6 : 2,51% (620 głosów)
- MUSZYŃSKI Tadeusz Władysław: pozycja 7 : 2,51% (620 głosów)
- SUŁKOWSKI Damian Konrad: pozycja 8 : 2,51% (620 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA:
- ŁATA Eugeniusz Wacław: pozycja 1 : 2,56% (633 głosów)
- SKRZYPIEC Marek Eugeniusz: pozycja 2 : 2,56% (633 głosów)
- BORYKA Barbara: pozycja 3 : 2,56% (633 głosów)
- BORKOWSKI Rafał Józef: pozycja 4 : 2,56% (633 głosów)
- DZIĘCIOŁ Ewelina Margerita: pozycja 5 : 2,56% (633 głosów)
- ŚWIECA Marianna: pozycja 6 : 2,56% (633 głosów)
- BORYKA Agata Dorota: pozycja 7 : 2,56% (633 głosów)
- BŁASZKIEWICZ Paweł Grzegorz: pozycja 8 : 2,56% (633 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PERSPEKTYWA DLA JĘDRZEJOWA:
- SALA Magdalena Beata: pozycja 1 : 1,15% (284 głosów)
- GOCOŁ Mariusz Paweł: pozycja 2 : 1,15% (284 głosów)
- SMOLARCZYK Michał Józef: pozycja 3 : 1,15% (284 głosów)
- SITO Ewelina Sylwia: pozycja 4 : 1,15% (284 głosów)
- OGÓREK Justyna Beata: pozycja 5 : 1,15% (284 głosów)
- NOWAK Wojciech Władysław: pozycja 6 : 1,15% (284 głosów)
- NOWAKOWSKI Zbigniew Andrzej: pozycja 7 : 1,15% (284 głosów)
- SEREDYKA Konrad Jan: pozycja 8 : 1,15% (284 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PISZCZKA - PRAWI I SOLIDARNI:
- SKRZYPCZAK Łukasz Andrzej: pozycja 1 : 5,01% (1 237 głosów)
- KRUK Urszula Maria: pozycja 2 : 5,01% (1 237 głosów)
- SZCZERBA Mirosław Ludwik: pozycja 3 : 5,01% (1 237 głosów)
- PALIMĄKA Katarzyna Marlena: pozycja 4 : 5,01% (1 237 głosów)
- JAKUBANIS Andrzej Jan: pozycja 5 : 5,01% (1 237 głosów)
- FARYNA Michał Krystian: pozycja 6 : 5,01% (1 237 głosów)
- LINEK Beata Helena: pozycja 7 : 5,01% (1 237 głosów)
- PISZCZEK Marcin Benedykt: pozycja 8 : 5,01% (1 237 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ:
- URYŚ Szymon Paweł: pozycja 1 : 0,49% (120 głosów)
- KUŚMIEREK Wojciech Robert: pozycja 2 : 0,49% (120 głosów)
- FENDRYCH Martyna Anna: pozycja 3 : 0,49% (120 głosów)
- PAK Joanna Grażyna: pozycja 4 : 0,49% (120 głosów)
- GRAD Mateusz Paweł: pozycja 5 : 0,49% (120 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BIELECKI Andrzej Ignacy: pozycja 1 : 3,63% (632 głosów)
- STANEK Łukasz: pozycja 2 : 3,63% (632 głosów)
- WNUK Andrzej Edward: pozycja 3 : 3,63% (632 głosów)
- KUŚMIREK Emilia: pozycja 4 : 3,63% (632 głosów)
- ŚWIERCZEWSKA Beata Renata: pozycja 5 : 3,63% (632 głosów)
- RYBIŃSKA Małgorzata Elżbieta: pozycja 6 : 3,63% (632 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CIOSK-KOMOROWSKA Karina Barbara: pozycja 1 : 1,29% (224 głosów)
- BEŁDOWSKI Łukasz Marian: pozycja 2 : 1,29% (224 głosów)
- JAWOR Paweł Sławomir: pozycja 3 : 1,29% (224 głosów)
- LIGIĘZA-BRÓG Ewelina Beata: pozycja 4 : 1,29% (224 głosów)
- WALCZYŃSKI Damian Mariusz: pozycja 5 : 1,29% (224 głosów)
- KRAWĘTKOWSKA Bożena Teresa: pozycja 6 : 1,29% (224 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA:
- ZIĘBIŃSKI Jan Krzysztof: pozycja 1 : 3,16% (549 głosów)
- GŁOGOWSKA Jadwiga: pozycja 2 : 3,16% (549 głosów)
- KAŁKA Justyna Magdalena: pozycja 3 : 3,16% (549 głosów)
- ROMEK Maciej Robert: pozycja 4 : 3,16% (549 głosów)
- RÓŻAŃSKI Paweł Leszek: pozycja 5 : 3,16% (549 głosów)
- SKRZEKOWSKA Anna Helena: pozycja 6 : 3,16% (549 głosów)
- ZIOBRO Bogusław Władysław: pozycja 7 : 3,16% (549 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PERSPEKTYWA DLA JĘDRZEJOWA:
- KLIMCZAK Anna Maria: pozycja 1 : 1,08% (188 głosów)
- CHUDZIK Jarosław: pozycja 2 : 1,08% (188 głosów)
- FILIPKIEWICZ Dorota Bożena: pozycja 3 : 1,08% (188 głosów)
- KOWALCZYK Magdalena: pozycja 4 : 1,08% (188 głosów)
- BELICKI Kazimierz Janusz: pozycja 5 : 1,08% (188 głosów)
- TRELA Joanna Dorota: pozycja 6 : 1,08% (188 głosów)
- SALA Michał Stanisław: pozycja 7 : 1,08% (188 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PISZCZKA - PRAWI I SOLIDARNI:
- KUŚMIERZ Grzegorz Adam: pozycja 1 : 5,83% (1 014 głosów)
- OLESIŃSKA Karina Magdalena: pozycja 2 : 5,83% (1 014 głosów)
- GŁOGOWSKA Jolanta Ewa: pozycja 3 : 5,83% (1 014 głosów)
- WESOŁOWSKI Michał Piotr: pozycja 4 : 5,83% (1 014 głosów)
- ĆWIKLIŃSKA Monika Sabina: pozycja 5 : 5,83% (1 014 głosów)
- KAŁKA Grzegorz Krzysztof: pozycja 6 : 5,83% (1 014 głosów)
- KOSSAKOWSKI Piotr: pozycja 7 : 5,83% (1 014 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KRÓL Wojciech Tomasz: pozycja 1 : 3,02% (496 głosów)
- KWAS Iwona Bronisława: pozycja 2 : 3,02% (496 głosów)
- SĘK Bogusław Ryszard: pozycja 3 : 3,02% (496 głosów)
- JOPEK-WASILEWSKA Agnieszka Ewa: pozycja 4 : 3,02% (496 głosów)
- RUTKOWSKA Barbara Ewa: pozycja 5 : 3,02% (496 głosów)
- SOLECKA Patrycja Agnieszka: pozycja 6 : 3,02% (496 głosów)
- KOŹMIŃSKI Sławomir: pozycja 7 : 3,02% (496 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SĘK Adrian: pozycja 1 : 1,56% (255 głosów)
- GRZEGORCZYK Sebastian Paweł: pozycja 2 : 1,56% (255 głosów)
- STACHNIK Dorota: pozycja 3 : 1,56% (255 głosów)
- STÓJ Barbara: pozycja 4 : 1,56% (255 głosów)
- PISAREK Renata: pozycja 5 : 1,56% (255 głosów)
- WRONA Bartosz Jan: pozycja 6 : 1,56% (255 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA:
- GAWŁOWSKI Tomasz Piotr: pozycja 1 : 2,38% (391 głosów)
- WIĘCKOWSKI Janusz Andrzej: pozycja 2 : 2,38% (391 głosów)
- GALANT Marek Zbigniew: pozycja 3 : 2,38% (391 głosów)
- TWARDOWSKI Mariusz Stanisław: pozycja 4 : 2,38% (391 głosów)
- MOJECKA Monika Agnieszka: pozycja 5 : 2,38% (391 głosów)
- ŻABKA Aneta Ilona: pozycja 6 : 2,38% (391 głosów)
- OLESIŃSKA Monika Maria: pozycja 7 : 2,38% (391 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PERSPEKTYWA DLA JĘDRZEJOWA:
- PUCHROWICZ Tomasz Andrzej: pozycja 1 : 2,48% (407 głosów)
- TWARDOWSKI Miłosz Wojciech: pozycja 2 : 2,48% (407 głosów)
- BLICHARSKI Mateusz Andrzej: pozycja 3 : 2,48% (407 głosów)
- KRZYSZTOFIK Rafał: pozycja 4 : 2,48% (407 głosów)
- ZYGAN Ewa Iwona: pozycja 5 : 2,48% (407 głosów)
- ZEGADŁO Karolina: pozycja 6 : 2,48% (407 głosów)
- GRABALSKA Kamila Irena: pozycja 7 : 2,48% (407 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PISZCZKA - PRAWI I SOLIDARNI:
- KĘDRA Wacław Zdzisław: pozycja 1 : 5,06% (830 głosów)
- ZIMOCH Marian Tadeusz: pozycja 2 : 5,06% (830 głosów)
- KOT Teodor Eugeniusz: pozycja 3 : 5,06% (830 głosów)
- SĘK Ilona Sylwia: pozycja 4 : 5,06% (830 głosów)
- SERWATA Andrzej Mariusz: pozycja 5 : 5,06% (830 głosów)
- KOWALSKA Mariola Alicja: pozycja 6 : 5,06% (830 głosów)
- ZYGAN Anna Maria: pozycja 7 : 5,06% (830 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?