Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 24-26 września 2021

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Piłkarze Wisły Kraków w ten weekend zagrają u siebie
Piłkarze Wisły Kraków w ten weekend zagrają u siebie Andrzej Banas
Terminarz wybranych zawodów sportowych w Małopolsce, planowanych od piątku 24 września do niedzieli 26 września 2021 r.

PIŁKA NOŻNA

Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze (n. 12.30), Wisła Kraków - Pogoń Szczecin (n. 17.30)
II liga: Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów (pt. 15)
III liga: Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska (s. 15, Cracovia Training Center w Rącznej)

IV liga, grupa zachodnia: Słomniczanka - Wiślanie Jaśkowice (pt. 16.30), Dalin Myślenice - LKS Jawiszowice (s. 11), Wieczysta Kraków - Wiślanka Grabie (s. 11), Clepardia Kraków - Tempo Białka (s. 11), Unia Oświęcim - Orzeł Ryczów (s. 11), Garbarnia II Kraków - Sokół Kocmyrzów (s. 12.30), Beskid Andrychów - Pcimianka (s. 16), KS Chełmek - TS Węgrzce (s. 16), MKS Trzebinia - Jutrzenka Giebułtów (n. 16)

IV liga, grupa wschodnia: Sokół Słopnice - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (s. 15.30), Okocimski Brzesko - BKS Bochnia (s. 16), Tarnovia - Lubań Maniowy (s. 16), Glinik Gorlice - Wierchy Rabka (s. 16), Radłovia - Dunajec Zakliczyn (s. 16), Jarmuta Szczawnica - Poprad Muszyna (s. 16), Limanovia - Metal Tarnów (n. 12), Watra Białka Tatrzańska - Wolania Wola Rzędzińska (n. 15), Kolejarz Stróże - Skalnik Kamionka Wielka (n. 16)

CLJ U-18: Cracovia - Legia Warszawa (s. 12, Cracovia Training Center w Rącznej)
CLJ U-17: Wisła Kraków - Resovia (s. 11, ośrodek Wisły w Myślenicach)
CLJ U-15: Cracovia - KKP Korona Kielce (n. 12)

Ekstraklasa kobiet: Tarnovia - Górnik Łęczna (s. 16, stadion w Woli Rzędzińskiej)
II liga kobiet: Prądniczanka Kraków - Śląsk Wrocław (s. 12), Podgórze Kraków - Wanda Kraków (n. 14)
II liga mężczyzn: MKS Andrychów - AKS V LO Rzeszów (s. 18), Kęczanin Kęty - Błękitni Ropczyce (s. 18)

SIATKÓWKA

I liga kobiet: Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Częstochowianka (s. 18), UJ-CM 7R Solna Wieliczka - Enea Energetyk Poznań (s. 20)

FUTSAL

I liga mężczyzn: AZS UEK Kraków - BSF Bochnia (n. 18), Unia Tarnów - GKS Futsal Tychy (n. 18)

SIATKÓWKA

I liga kobiet: 7R Solna Wieliczka - Enea Energetyk Poznań (s. 17), Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Częstochowianka (s. 18)
II liga mężczyzn: MKS Andrychów - AKS V LO Rzeszów (s. 18), Kęczanin Kęty - Błękitni Ropczyce (s. 18)

KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: AZS AGH Kraków - GKS Tychy (s. 18)

II liga kobiet: Żak Nowy Sącz - Wisła CanPack Kraków (s. 11), Wisła CanPack II Kraków - SPZ WJM Gmina Krasne (n. 13), Pałac Młodzieży Tarnów - AZS PK Korona II Kraków (n. 15)

II liga mężczyzn: Wisła Kraków - Basket Hills Bielsko-Biała (s. 18), KK UR Bozza Kraków - BS Polonia Bytom (s. 18), MUKS 1811 Unia Tarnów - MCKS Czeladź (n. 17)

XI Międzynarodowy Festiwal Koszykówki - kadetki i młodziczki (s. 9, n. 9, hala przy ul. Poniatowskiego i sala SP nr 4 w Bochni)

ŻUŻEL

Memoriał Krystiana Rempały (pt. 18, tor Unii Tarnów)

RUGBY

Ekstraliga: Juvenia Kraków - Budowlani Lublin (n. 14)

HOKEJ

Ekstraliga: Comarch Cracovia - Energa Toruń (pt. 18.30), Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia (n. 17), Tauron Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie (n. 17)

PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn: Unimetal Recycling MTS Chrzanów - KSSPR Końskie (s. 18)
II liga mężczyzn: Grupa Azoty Unia II Tarnów - MKS Ustroń (s. 19)
Ogólnopolski Turniej Masters (s. 9, hali TOSiR-u przy ul. Krupniczej w Tarnowie)

BIEGI

Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę Bieg na Kasprowy (s. 10, start: Rondo Jana Pawła II w Zakopanem, meta: Kasprowy Wierch)
Brzeska Dycha św. Jakuba (s. 13, pl. św. Jakuba w Brzesku)
Myślenicki Bieg Uliczny (n. 10, Myślenice, ul. Zdrojowa)
Libiąski Bieg z Uśmiechem (n. 13, Libiąż, ul. Górnicza)

FUTBOL AMERYKAŃSKI

PFL9: Kraków Kings - Żurawica Cranes (s. 13, boisko J&J Sport Center Krakowie)
PFLJ: Kraków Kings - Silesia Rebels Katowice (n. 15, boisko Nadwiślanu Kraków)

KOLARSTWO

Puchar Tarnowa MTB (Góra Św. Marcina w Tarnowie, n. 10)

CURLING

Otwarty trening Krakowskiego Klub Curlingowego (s. 8, lodowisko Cracovii przy ul. Siedleckiego)

PZPN ukarany za zachowanie kibiców!

Wideo

Materiał oryginalny: Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 24-26 września 2021 - Dziennik Polski

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie