Wyniki wyborów do sejmiku województwa małopolskiego z okręgu nr 3
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa małopolskiego z okręgu nr 3.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DUDA Jan Tadeusz: pozycja 1 : 2,6% (74 898 głosów)
- MAŁODZIŃSKI Mateusz: pozycja 2 : 2,6% (74 898 głosów)
- NOWAK Barbara Ewa: pozycja 3 : 2,6% (74 898 głosów)
- BORUTA KRAKOWSKI Mirosław: pozycja 4 : 2,6% (74 898 głosów)
- KOWALCZYK Elżbieta Halina: pozycja 5 : 2,6% (74 898 głosów)
- PYŻ Jan: pozycja 6 : 2,6% (74 898 głosów)
- KORNAŚ-PIERZAK Iwona Maria: pozycja 7 : 2,6% (74 898 głosów)
- ŻYRKOWSKI Jacek Stanisław: pozycja 8 : 2,6% (74 898 głosów)
- MADEJ-GRZESZCZUK Barbara: pozycja 9 : 2,6% (74 898 głosów)
- ZIOBRO Andrzej: pozycja 10 : 2,6% (74 898 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- NOWOWIEJSKI Grzegorz Tomasz: pozycja 1 : 0,77% (22 241 głosów)
- GRZYBEK Marta Barbara: pozycja 2 : 0,77% (22 241 głosów)
- BOCHEŃCZAK Bartosz Sebastian: pozycja 3 : 0,77% (22 241 głosów)
- ŁUKOSZEK Jakub Piotr: pozycja 4 : 0,77% (22 241 głosów)
- DZIURZYŃSKA Maria Renata: pozycja 5 : 0,77% (22 241 głosów)
- MICHALAK Daniel Wojciech: pozycja 6 : 0,77% (22 241 głosów)
- MAŁCZYK Wioletta Liliana: pozycja 7 : 0,77% (22 241 głosów)
- TUSZYŃSKI Krzysztof Maciej: pozycja 8 : 0,77% (22 241 głosów)
- BOISSE Magdalena Anna: pozycja 9 : 0,77% (22 241 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BADURSKI Dariusz Jan: pozycja 1 : 1,13% (32 398 głosów)
- SAPA Nina Katarzyna: pozycja 2 : 1,13% (32 398 głosów)
- OCHAŁ Beata Agnieszka: pozycja 3 : 1,13% (32 398 głosów)
- SONIK Bogusław Andrzej: pozycja 4 : 1,13% (32 398 głosów)
- LAYER Urszula Monika: pozycja 5 : 1,13% (32 398 głosów)
- FRIEDIGER Jerzy: pozycja 6 : 1,13% (32 398 głosów)
- ŁATAŚ Katarzyna Agnieszka: pozycja 7 : 1,13% (32 398 głosów)
- KEMPF Piotr Marek: pozycja 8 : 1,13% (32 398 głosów)
- ADAMOWICZ Michał Konrad: pozycja 9 : 1,13% (32 398 głosów)
- PILCH Józef Adam: pozycja 10 : 1,13% (32 398 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz: pozycja 1 : 0,96% (27 534 głosów)
- DROPEK Magdalena: pozycja 2 : 0,96% (27 534 głosów)
- LIPIŃSKA-PIEKARSKA Joanna Olszyna: pozycja 3 : 0,96% (27 534 głosów)
- GDULA Maciej Roman: pozycja 4 : 0,96% (27 534 głosów)
- BATOWSKI Marek Aleksander: pozycja 5 : 0,96% (27 534 głosów)
- CHACHURSKA Agata Barbara: pozycja 6 : 0,96% (27 534 głosów)
- FABIAŃSKI Jan Marek: pozycja 7 : 0,96% (27 534 głosów)
- GULIŃSKA Anna Małgorzata: pozycja 8 : 0,96% (27 534 głosów)
- KAMIŃSKI Maciej Piotr: pozycja 9 : 0,96% (27 534 głosów)
- SŁADEK Ewa Małgorzata: pozycja 10 : 0,96% (27 534 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- FILIPIAK Szczęsny Maciej: pozycja 1 : 4,37% (125 590 głosów)
- LIPIEC Grzegorz Cezary: pozycja 2 : 4,37% (125 590 głosów)
- TOCKA Patrycja Bożena: pozycja 3 : 4,37% (125 590 głosów)
- BARCZYK Kazimierz: pozycja 4 : 4,37% (125 590 głosów)
- SALWIŃSKA Sylwia Kinga: pozycja 5 : 4,37% (125 590 głosów)
- PALACZ Jakub Jan: pozycja 6 : 4,37% (125 590 głosów)
- KICIŃSKA Alicja Justyna: pozycja 7 : 4,37% (125 590 głosów)
- PYTEL Ewelina Maria: pozycja 8 : 4,37% (125 590 głosów)
- FRIEDIGER Tomasz Paweł: pozycja 9 : 4,37% (125 590 głosów)
- FEDOROWICZ Jerzy Maciej: pozycja 10 : 4,37% (125 590 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- WICHE Mateusz Andrzej: pozycja 1 : 0,26% (7 387 głosów)
- NOWAKOWSKA Elżbieta Paula: pozycja 2 : 0,26% (7 387 głosów)
- BURDA Rafał Jan: pozycja 3 : 0,26% (7 387 głosów)
- JAKULEWICZ Monika Magdalena: pozycja 4 : 0,26% (7 387 głosów)
- PAZDRO Robert Andrzej: pozycja 5 : 0,26% (7 387 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- DEMIDOWSKI Stanisław Feliks: pozycja 1 : 0,08% (2 205 głosów)
- JANAS Gniewko Krzysztof: pozycja 2 : 0,08% (2 205 głosów)
- PODGÓRSKA Janina Stanisława: pozycja 3 : 0,08% (2 205 głosów)
- ZGAŁA Zbigniew Marek: pozycja 4 : 0,08% (2 205 głosów)
- SZABAB Romuald Andrzej: pozycja 5 : 0,08% (2 205 głosów)
- GUGUŁA Aleksandra Helena: pozycja 6 : 0,08% (2 205 głosów)
- KULIKOW Szczepan Stanisław: pozycja 7 : 0,08% (2 205 głosów)
- ZABAJEWSKA Izabela Halina: pozycja 8 : 0,08% (2 205 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- HOLLENDER Krzysztof Leonard: pozycja 1 : 0,06% (1 843 głosów)
- NOWAK Daria Maja: pozycja 2 : 0,06% (1 843 głosów)
- URBAŃSKA-MATURA Klaudia Anna: pozycja 3 : 0,06% (1 843 głosów)
- SZEWCZYK Czesław Stanisław: pozycja 4 : 0,06% (1 843 głosów)
- OBRZUT Sylwia Anna: pozycja 5 : 0,06% (1 843 głosów)
- GRYBOŚ-CZOP Marta Katarzyna: pozycja 6 : 0,06% (1 843 głosów)
- BŁĄDEK Jakub Franciszek: pozycja 7 : 0,06% (1 843 głosów)
KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:
- SADY Leszek Tymoteusz: pozycja 1 : 0,02% (719 głosów)
- MAJERCZYK Urszula Sabina: pozycja 2 : 0,02% (719 głosów)
- RUDY Paweł Krzysztof: pozycja 3 : 0,02% (719 głosów)
- BIELECKA Weronika Agnieszka: pozycja 4 : 0,02% (719 głosów)
- ŁACEK Paulina: pozycja 5 : 0,02% (719 głosów)
- KOWALIK Łukasz Mateusz: pozycja 6 : 0,02% (719 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?