Tadasana Szkoła Jogi

avatarTadasana Szkoła Jogi

Zakopane
Tadasana Szkoła Jogi w Zakopanem W zacisznej sali kamienicy przy ul. Krupówki, w samym sercu miasta, oferujemy zajęcia jogi prowadzone przez certyfikowaną nauczycielkę, na trzech poziomach zaawansowania, w kameralnych grupach. Adres: Villa Vita, ul. Krupówki 2, Zakopane www.tadasana.pl, mail: info@tadasana.pl tel. +48 881 589 660

Wiosenna Kąpiel w Gongu

2013-04-22 17:03:32

Zanurzmy się w uzdrawiającą toń archaicznych dźwięków, którym przewodniczy Mistyczny Gong. Niech obmyje nas z resztek zimowego zastoju w pełni otworzy na doświadczanie nowego wiosennego cyklu Ziemi.

Delikatne dźwięki o dużej gęstości i natężeniu zaprośmy w nasze Aury. Pozwólmy by w Mocy Pierwotnych Dźwięków w przestrzeni szkoły jogi Tadasana, rozpłynąć się w najwłaściwszym dla Siebie doświadczeniu.

Kiedy: Sobota 4-ego maja, godzina 18.00

Gdzie: Szkoła Jogi Tadasana, Zakopane, ul. Krupówki 2, Villa Vita

Koszt: 25 pln. Dla posiadaczy karnetu Tadasana: 20 pln

Prowadzi Marek Podlecki: Certyfikowany masażysta dźwiękiem wg. metody Petera Hessa. Uczeń Dona Conreaux w grze na Gongu. Prowadzi grupy rytmu dla dorosłych. Szczęśliwy w miłości.

Kąpiel odbywa się na leżąco. Mate i koce są dostępne w szkole

Jesteś na profilu Tadasana Szkoła Jogi - stronie mieszkańca miasta Zakopane. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj