Tadasana Szkoła Jogi

avatarTadasana Szkoła Jogi

Zakopane
Tadasana Szkoła Jogi w Zakopanem W zacisznej sali kamienicy przy ul. Krupówki, w samym sercu miasta, oferujemy zajęcia jogi prowadzone przez certyfikowaną nauczycielkę, na trzech poziomach zaawansowania, w kameralnych grupach. Adres: Villa Vita, ul. Krupówki 2, Zakopane www.tadasana.pl, mail: info@tadasana.pl tel. +48 881 589 660

Warsztat "Joga dla wspinaczy"

2013-03-19 13:25:44

Joga jest uważana przez wielu wspinaczy jako najlepszy i najbardziej efektywny sposób uzupełnienia treningu wspinaczkowego. Dlaczego?
Szkoła Jogi Tadasana zaprasza na warsztat jogi pod kątem zapotrzebowań wspinaczy i technik wspinania. Przekonasz się jak praktyka jogi:
- harmonijne rozciąga mięśnie i uelastycznia stawy, zwiększa świadomość ciała i kontrolę napięcia mięśniowego
- poprawia równowagę i zdolność przeniesienia siły ciężkości na poszczególne części ciała
- uczy równomiernego oddechu, poprawia wewnętrzną dyscyplinę i koncentrację, pomaga dostrzec i łatwiej radzić sobie z emocjami towarzyszącymi wspinaczce.

Podczas warsztatu poznasz podstawy teorii jogi, zobaczysz jak różnorodne i wszechstronne są pozycje jogi oraz poczujesz ich efekty podczas sesji jogi opartej na sekwencji opracowanej specjalnie dla wspinaczy - zwiększenie ruchomości barków i bioder, rozciąganie mięśni nóg, wzmacniania głębokich mięśni tułowia.
Po warsztacie zbieramy zapisy osób chętnych żeby ruszyć z regularnymi zajęciami jogi dla wspinaczy.

Przyjdź i sprawdź jak praktyka jogi doskonale uzupełni i zrównoważy Twój trening wspinaczkowy. Wstęp wolny.

Plan warsztatu:
12.00 - 12.30 wykład o jodze i pokaz asan (pozycji jogi)
12.30 – 13.30 zajęcia jogi

Termin: 6-ego kwietnia 2013, godz. 12.00

Miejsce: Centrum Wspinaczkowe TOP, ul. Konfederacji Tatrzańskiej 1b, Nowy Targ

Cena: Wstęp wolny

Jesteś na profilu Tadasana Szkoła Jogi - stronie mieszkańca miasta Zakopane. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj