Dodaj zdjęcie profilowe

avatarRico

Zakopane

BiegamBoLubię NOCĄ ze zwycięzcami Wings for Life World Run

2016-01-21 11:37:46

Dominika Stelmach, Grzegorz Urbańczyk i Bartosz Olszewski znani są z tego, że biegają, bo lubią. Podczas Wings for Life World Run ich ucieczkę przed Samochodem – Metą, śledzili kibice na całym świecie. Teraz będziecie mieć szansę, by poznać ich osobiście! Dominika, Grzegorz i Bartek wraz z trenerem BBL Grzegorzem Zwierzchoniem wspólnie poprowadzą spotkanie BiegamBoLubię NOCĄ, w poniedziałek 1 lutego. Rozpoczynamy o godz. 20:00 pod radiową Trójką, ul. Myśliwiecka 3/5/7.

Ale będziemy nie tylko trenować! Zwycięzcy Wings for Life World Run w Polsce w 2014 i 2015 roku z pewnością podzielą się tym, jak to jest uciekać przed metą przez ponad 41 km (Dominika), 49 km (Grzegorz) i 73 km (Bartek). Zainteresowanym zdradzą też swoje plany na 3. edycję i podpowiedzą, jaką taktykę obrać na bieg 8 maja 2016 r.

Do zobaczenia!

Biegam Bo Lubię NOCĄ i Wings for Life World Run

Jesteś na profilu Rico - stronie mieszkańca miasta Zakopane. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj