Wybierz region

Wybierz miasto

  Wawel Truck odwiedzi Zakopane

  wawel

  Centrum Narciarskie Nosal w Zakopanem
  Zakopane, ul. Balzera/30

  11:00 - 17:00 Środa, 16 stycznia

  • Wstęp wolny

  Już 16 stycznia na parkingu Szkoły Narciarskiej Strama pod Nosalem w Zakopanem na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy w najbliższy czwartek do Zakopanego od 11 do 17.

  Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Zakopanego
  Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższą środę 16 stycznia w Zakopanem na parkingu Szkoły Narciarskiej Strama pod Nosalem. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!
  Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze
  Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.
  Słodka trasa ciężarówki
  Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!
  Śledź przebieg eventów Wawel Truck na oficjalnych kontach Wawel na Facebooku i Instagramie.
  Zapraszamy!

  Dodatkowych informacji udzielą:
  Mariola Bielawska, Wawel
  e-mail: m.bielawska@wawel.com.pl
  tel. 48 609 190 771

  Maja Głuśniewska, Great Minds
  e-mail: m.glusniewska@greatminds.pl
  tel. 48 512 352 187

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?