Wybierz region

Wybierz miasto

  Mikołajowe Zabawy na Gubałówce

  Gubałówka
  Zakopane, ul. Zubka S./

  11:00 - 17:00 Niedziela, 28 grudnia

  • Wstęp wolny

  Już od godziny 11.00 na nowo otwartym, najwyżej położonym w Polsce lodowisku, czekać będzie Mikołaj.

  Nie zabraknie licznych atrakcji, a organizatorzy zapewniają, iż nikt nie zazna nudy.

  Będą konkursy na lodzie, min. slalom na łyżwach czy konkurs na niezwykły piruet. Każdy chętny, młody hokeista sprawdzi się w strzałach do bramki.

  Mikołaj porwie Was do zabaw na śniegu, z propozycjami konkurencji: sanki na płasko, familijne narty, przeciąganie świątecznej liny czy rodzinny konkurs rzeźby w śniegu.

  Będziecie mogli posłuchać historii o tradycjach bożonarodzeniowych na Podhalu i w innych częściach świata.

  Wszystkich, Małych i Dużych prosimy o przebranie się za postać z opowieści Pana Kornela Makuszyńskiego. W jednym z konkursów będziecie mogli również, pochwalić się swoją wiedzą na temat jego twórczości.

  Na zakończenie wspólnie spędzonego dnia od godz. 15:30 zapraszamy do zabawy przy ognisku z kapelą góralską, pieczeniem kiełbasek, śpiewaniem kolęd i nauką tańca góralskiego. Zapraszamy również do wspólnego podziwiania ekspozycji rzeźb świetlnych o tematyce zimowej, w przepięknej scenerii Zakopanego nocą, które specjalnie dla Was w tym sezonie przygotowały Polskie Koleje Linowe.

  Przez cały dzień przy lodowisku i na stoku Gubałówki będzie można zapoznać się z tajnikami pracy TOPR-u a przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, odbędzie się prezentacja profesjonalnego snowparku Goobaya zlokalizowanego na Polanie Gubałowka. Będą pogadanki z profesjonalnymi zawodnikami Freeskii i snowboardu oraz pokaz slopestyle w snowparku.

  Przybywajcie na Gubałówkę w dniu 28 grudnia, czeka na was moc zabawy, konkursy z licznymi nagrodami i upominkami, piękne widoki oraz wiele innych atrakcji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Slang policjantów. Znasz te słowa? [rozwiąż quiz]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.