W poniedziałek, 31 sierpnia - w ostatnim dniu tegorocznych wakacji w krytym basenie przy ul. Piłsudskiego w Tarnowie rozegrane zostaną pływackie zawody amatorów. Będzie to - niestety - już także ostatnia sportowa impreza w ramach tegorocznej akcji "Wakacje na sportowo - bezpiecznie i zdrowo".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Organizatorzy - Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji - do udziału zapraszają wszystkich chętnych, nie będących czynnymi zawodnikami sekcji pływackiej (obowiązuje jednoroczna karencja).
Mistrzostwa amatorów rozegrane zostaną w trzech kategoriach.
Uczniowie szkół podstawowych (rocznik 1997 i młodsi) - dziewczęta i chłopcy startować będą na dystansach 25 metrów stylem klasycznym. Start w tej kategorii o godz. 10.15. Zapisy przyjmowane będą do 10.

Godzinę później rozpoczną rywalizację gimnazjaliści - dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 1994- 96.
Młodzi sympatycy pływania walczyć będą na dystansie 50 metrów stylem klasycznym i grzbietowym.
Ostatnia grupa - uczennice i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (urodzeni w roku 1990 i młodsi) popłyną także dystans 50 metrów popularną "żabką" oraz w stylu grzbietowym.
Zawody przeprowadzone zostaną w seriach na czas. Klasyfikacja w każdej grupie prowadzona będzie dodatkowo w poszczególnych rocznikach.
Trud najlepszych zawodników zostanie nagrodzony. Pierwsza trójka zawodniczek i zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzyma pamiątkowe złote, srebrne i brązowe medale.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!