Zakopiański magistrat otworzył sobie właśnie linię kredytową w jednym z banków na 20 milionów złotych. - Te pieniądze pozwolą nam w przyszłym roku dokończyć realizowane właśnie inwestycje - mówi Janusz Majcher, burmistrz Zakopanego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
20 milionów, które gmina pod Giewontem będzie mogła z banku pożyczyć, pójdzie przede wszystkim na rozliczenie rewitalizacji parku miejskiego i placu Niepodległości. Te mają być zakończone w lecie 2013 roku, a jak dodaje wiceburmistrz Wojciech Solik, być może uda się je oddać nieco wcześniej.

- Poza tym dokończymy pozostałe inwestycje w mieście. W tym remonty dróg, m.in. na Chłabówce - mówi burmistrz Zakopanego.

Jak dodaje Majcher, jeśli wystarczy pieniędzy, w przyszłym roku zostanie z tej pożyczki wyremontowana ulica Broniewskiego.

- Na to zadanie dokumentacja jest już niemal gotowa. W przyszłym roku będziemy mogli przystąpić do pracy - dodaje Majcher.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    zakopion (gość)

    Ku......wa kiedy go odwolaja przeciez on chce doprowadzic to miasto do bankructwa.