Policja pod Giewontem zdecydowała się oddać sprawę pijanych rodziców ponadrocznego dziecka do rozpoznania przez sąd rodzinny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
O sprawie pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Policja została wezwana do awanturującego się, 63-letniego konkubenta 39-letniej zakopianki. Oboje byli pijani. Kobieta miała niemal 2,6 promila. Interweniujący policjanci zastali w domu ponadrocznego chłopca. Przewieźli go do szpitala na szczegółowe badania. Podejrzewali bowiem, że mogło dojść do znęcania się nad maluchem.

- Dziecko miało lekkie obrażenia ciała - mówi podinsp. Kazimierz Pietruch, rzecznik zakopiańskiej policji. - Nie wiadomo, czy było bite. Dlatego uznaliśmy, że sprawę powinien wyjaśnić sąd rodzinny. Musi się też przyjrzeć, jak wygląda w rodzinie opieka na tym dzieckiem i podjąć decyzję, czy aby nie ograniczyć praw rodzicielskich opiekunom.

Komentarze (0)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21