We wtorek przed godziną 18 na dworcu PKP w Zakopanem pod pociągiem osobowym popełnił samobójstwo 24-letni mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego (woj. podlaskie).

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przy mężczyźnie znaleziono wypis ze szpitala psychiatrycznego. Z relacji maszynisty pociągu, pod którym zginął 24-latek wiadomo, że mężczyzna stał na torach i czekał na nadjeżdżający pociąg. Gdy maszynista zaczął dzwonić i zwalniać, samobójca zszedł z torów i wskoczył na nie dopiero gdy pociąg ponowie przyśpieszył. Maszynista przeczuwał, że coś jest nie tak, zdołał wyhamować, jednak siła uderzenia był zbyt duża i mężczyzna zginął.


Pociąg pod który rzucił się mieszkaniec Wysokiego był relacji Zakopane - Kraków. Wiadomo, że maszynista był trzeźwy, a w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!