(© archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kolejne trasy biegowe powstają w powiecie tatrzańskim. Tym razem na nartach pobiegać można w Białym Dunajcu.

- Dzięki uprzejmości właścicieli gruntów oraz sprzyjającej i w tym roku aurze udało się udostępnić trasę biegową do narciarstwa klasycznego - mówi Zygmunt Janocha, prezes ds. szkoleniowych UKS "Dwójka" w Białym Dunajcu. Trasa biegnie częściowo zadrzewionym traktem jak również z widokiem na Tatry. Z jednej strony graniczy z torami kolejowymi linii Zakopane-Nowy Targ, z drugiej zaś z rzeką Dunajec równolegle do ul. Miłośników Podhala.

Przebudowa zakopianki skreślona z rządowego programu

- Trasa jest przeznaczona nie tylko dla członków klubu UKS "Dwójka" - zaznacza Janocha.- Swoje pierwsze kroki mogą na niej stawiać także początkujący narciarze. Utwardzenie trasy skuterem śnieżnym, wykonanie torów śnieżnych do stylu klasycznego sponsorował Urząd Gminy w Białym Dunajcu.

Wybierz małopolską miss internetu. Zobacz zdjęcia pięknych dziewczyn!
Polecamy w serwisie kryminalnamalopolska.pl: Podrobili 17 tys. ton paliwa, staną przed sądem
Najciekawsze świąteczne prezenty, wigilijne przepisy, pomysły na sylwestra - wszystko w serwisie świątecznym swieta24.pl.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!