To był najgłośniejszy ślub ostatnich lat w Krakowie. W sobotę Agnieszka Radwańska oraz jej wybranek Dawid Celt sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w Krakowie w kościele Na Skałce. W uroczystości wzięła udział rodzina młodych, także ich bliscy oraz przyjaciele.

Na ślub Agnieszki Radwańskiej przybyły znane osoby


Agnieszka Radwańska bierze ślub [ZDJĘCIA]


Agnieszka Radwańska wzięła ślub [ZDJĘCIA]Wśród tłumu gości wypatrzyliśmy gwiazdy sportu, m.in. dwie przyjaciółki Isi z kortów, czyli pochodzące z Polski Dunkę Karolinę Woźniacką i Niemkę Andżelikę Kerber. Byli także Jerzy Janowicz i były reprezentant Polski w piłce nożnej Tomasz Hajto.

Teraz możemy się przekonac, jaką niespodziankę sprawiła gościom młoda para. Nagranie z pierwszego tańca tenisistki i jej męża opublikował na Twitterze jeden z zaproszonych na wesele gości. Choreografia do piosenki Eda Sheerana.
Życie i styl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!