Kiedy już się wydawało, że po pięciu kolejkach poznaliśmy lidera w III lidze, piłkarze krakowskiego Hutnika przegrali w Tarnowie. I nawet gospodarze przyznali po meczu, że to piłkarze z Suchych Stawów mieli przewagę, ale nie potrafili jej wykorzystać.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Podobnie jak w poprzednim sezonie czy w spotkaniu z Alwernią, nieskuteczność strzelecka podopiecznych Dariusza Sieklińskiego może go przyprawić o palpitacje serca. Hutnik pozostał liderem, ale szansa "ucieczki" przed rywalami ponownie się oddaliła. Beskid Andrychów unaocznił, że gdy gra się na własnym boisku z Czarnymi Połaniec, to należy w pierwszym rzędzie

życzyć sobie... remisu. Co, niestety, rzadko się udaje. Znakomity tydzień miał myślenicki Dalin. Najpierw w środę piłkarze Wiesława Bańkosza odprawili z kwitkiem Unię Tarnów, a teraz pewnie wygrali na boisku Górnika Wieliczka. I Dalin zameldował się w czołówce III ligi. Najsłabiej z małopolskich drużyn spisuje się, zgodnie z oczekiwaniami (spore problemy organizacyjno-finansowe przed sezonem), gorlicki Glinik. Garbarnia, która we wcześniejszych pięciu spotkaniach zdobyła tyle samo bramek, gorliczanom zaaplikowała trzy. Klub z Alwerni pozostaje "królem" remisów, zaś Kmita gra jeszcze zbyt nierówno, aby zdobywać komplety punktów.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!