Za nami czwarta kolejka spotkań w sądeckiej A-klasie. Sytuacja w tabli powoli się klaruje. Z każdym tygodniem poznajemy kandydatów do walki o najwyższe lokaty.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Za nami czwarta kolejka spotkań w sądeckiej A-klasie. Sytuacja w tabli powoli się klaruje. Z każdym tygodniem poznajemy kandydatów do walki o najwyższe lokaty. Początek sezonu jest niezwykle udany dla graczy Zawady Nowy Sącz. Drużyna z przemysłowej dzielnicy Nowego Sącza wygrywa wszystko. Czy Zawada jest zatem głównym faworytem rozgrywek?


W miniony weekend Zawada podejmowała na swoim terenie ekipę Startu Nowy Sącz. Mecz został okrzyknięty szlagierem kolejki, bowiem zmierzyły się dwie dotychczas niepokonane drużyny. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1.
W innym ciekawym meczu, Hart Tęgoborze podejmował Dąbrovię Wielogłowy. Nie brakowało emocji, pięknych bramek. Obydwie drużyny podzieliły się punktami, remisując 3:3.


Nadal nie mogą się odnaleźć piłkarze Nawoju Nawojowa, którzy w poprzednim sezonie byli objawieniem. Byli wówczas o krok od awansu do VI ligi. Nawoj musiał rozgrywać mecz barażowy z Ogniwem Piwniczna. Podopieczni Jana Kupy prowadzili nawet 2:0, ostatecznie jednak przegrali to spotkanie aż 4:2. W tym sezonie Nawoj to już nie ta sama drużyna. Odeszło kilku wartościowych piłkarzy i teraz będzie bardzo trudno o powtórkę udanego sezonu. W czwartej kolejce sądeckiej A-klasy ekipa z Nawojowej dość niespodziewanie urwała jednak punkty drużynie Świniarska. Oznacza to, że ten zespół stać nadal na dobre wyniki.
Czarnym koniem rozgrywek może być jednak Sokół Stary Sącz. Spory potencjał drzemie także w Zawiszy Rożnów.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!