Jeszcze dziś lub jutro kierowcy będą mogli przejechać przez budowane od miesięcy rondo na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Sądeckiej w Rabce-Zdroju. Drogowcy kończą bowiem już pracę w tym miejscu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzięki otwarciu ronda kierowcy jadąc z Rabki do Mszany Dolnej nie będą już pokonywać długiego na 15 km objazdu.

Tak wygląda nowy park w Nowym Targu! Zobacz galerię zdjęć naszego reportera


Tak wygląda Park Dolny w Szczawnicy. Zobacz galerię zdjęć naszego reportera

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Znający temat (gość)

    Małe wyjaśnienie do tekstu w którym jest dużo błędów. 1. Budowa ronda się nie kończy - zakończyła się tylko część prac, które obejmowały część północną. Budowa potrwa jeszcze co najmniej miesiąc, ale pewnie jeszcze dłużej. 2. Rondo nie jest budowane od "miesięcy" - to określenie sugeruje, że jest ich kilka, a w rzeczywistości są to 2 miesiące (a dwa to nie kilka), 3. Niestety, objazd nadal funkcjonuje, bo zakończenie części prac wcale nie oznacza otwarcia ruchu samochodowego ulicą Sądecką do centrum Rabki. Sądecka nadal jest zamknięta i nic się nie zmienia.