Najbliższe dni będą niezwykle gorące dla rządzącego powiatem suskim starosty Tadeusza Gancarza. Polityk prawdopodobnie stracił dotychczasowe poparcie w radzie powiatu. W poprzednim tygodniu z zarządzanego przez niego klubu Porozumienie dla Dobra Powiatu wystąpiło czworo radnych, która założyła nowy klub.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Czy stanie on w opozycji do byłego szefa? Tego nie wiadomo. Porozumienie dla Dobra Powiatu opuścili obecny przewodniczący rady Arkadiusz Kucia oraz wicestarosta Jan Woźny i dwóch szeregowych radnych.

- Nie mogę jak na razie zdradzić powodu, dla którego wykonaliśmy ten krok - powiedział nam w piątek wieczorem Arkadiusz Kucia. - O naszej sytuacji w poniedziałek media poinformuje nasz szef Jan Woźny. Nie zdradzę też, czy dalej popieramy starostę Gancarza.

Zobacz zmagania zawodników w morderczym biegu z Ronda Kuźnickiego na szczyt Kasprowego Wierchu

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!