Ten złodziej naprawdę działał z rozmachem! Policjanci z nowotarskiego wydziału prewencji zatrzymali właśnie 21-letniego mieszkańca Brzegów (gm. Bukowina Tatrzańska), który przez ostatnie miesiące włamał się do kilkudziesięciu baków samochodów ciężarowych, skąd skradł aż 1800 litrów ropy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mundurowym udało się go przyłapać na gorącym uczynku. - Do zatrzymania doszło we wtorek - mówi Roman Wolski, rzecznik prasowy nowotarskiej policji. - Mieszkaniec Brzegów kradł olej napędowy w okolicach Nowego Targu. Zdążył upuścić z baku ciężarówki 20 litów, gdy pojmali go nasi policjanci.

Jak dodaje Wolski, podczas przesłuchania okazało się, że zatrzymany kradł systematycznie. Przyznał się bowiem, że przez ostatnie miesiące "pozyskał" paliwo na terenie powiatów nowotarskiego, suskiego, tatrzańskiego i myślenickiego. Za te czyny trafił do aresztu.


Tak wygląda nowy park w Nowym Targu! Zobacz galerię zdjęć naszego reportera


Tak wygląda Park Dolny w Szczawnicy. Zobacz galerię zdjęć naszego reportera


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!