Grzegorz Nowak - piłkarz Łososia Łososina Dolna - to obecnie najskuteczniejszy zawodnik V ligi. Były napastnik Sandecji Nowy Sącz strzela w tym sezonie bramki jak na zawołanie. Po czterech kolejkach spotkań ma ich na swoim koncie już dziesięć! To daje średnią 2,5 gola na mecz. Jest się więc czym pochwalić.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W parze ze świetną dyspozycją Grzegorza Nowaka idą dobre wyniki Łososia. Beniaminek dość nieoczekiwanie jest na prowadzeniu w tabeli, z dorobkiem dziesięciu punktów. Już w najbliższy weekend Łosoś rozegra mecz na szczycie tabeli ze Skalnikiem Kamionka Wielka.
- Atmosfera w drużynie jest wyśmienita. Młodzi gracze z Łososiny są bardzo rządni sukcesów, dlatego trener Kraczkiewicz musi ich nawet troszkę hamować w zapędach, aby nie popadli w samozadowolenie. Prezes Marek Połomski wraz z Krystyną Szafraniec i innymi działaczami stworzyli idealną - na miarę tej ligi, a nawet wyższej - atmosferę do pracy, więc nam piłkarzom nie pozostało nic innego jak tylko wygrywać mecze i w ten sposób im dziękować - tłumaczy Grzegorz Nowak.


P rezes ekipy z Łososiny Dolnej Marek Połomski rewanżuje się snajperowi komplementami.
- Grzesiek to bardzo dobry piłkarz i człowiek. Od początku sezonu wykazuje się niezwykłą skutecznością. Piłka go szuka na każdym kroku - mówi Połomski.
Teraz przed Łososiem bardzo trudna konfrontacja ze Skalnikiem. Bez wątpienia będzie to szlagier kolejki. Zagra bowiem lider z drugą drużyną tabeli.
- Przed sezonem chyba tylko ja, jako niepoprawny optymista, zakładałem dziesięć punktów po czterech meczach. Dzisiaj wiem, że te moje zapowiedzi stały się faktem. Początek ligi pokazał, że jest ona wyrównana i każdy może wygrać z każdym. Uważam że jesteśmy w stanie zdobyć trzy punkty na ciężkim terenie w Kamionce, gdyż mamy w swoim składzie więcej indywidualności, które potrafią przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść - uważa napastnik Łososia Łososina Dolna.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!