Miss Studniówki 2019. Najpiękniejsze maturzystki z Małopolski! [ZDJĘCIA]

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze. Zobaczcie najfajniejsze i najładniejsze dziewczyny, jakie bawiły się w tym roku na studniówkach w województwie małopolskim. Zdjęcia wykonali: Kinga Filipowska, Wojtek Salamon, Joanna Urbaniec oraz Dariusz Kołakowski.

Autor: Łukasz Olearczyk

Wideo

Redakcja

  • Gazeta Krakowska
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.01.2019, 05:24

ta dziewczyna z zeszłego roku której zdjęcie widnieje jako zachęcajace do obejrzenia aktualnego albumu, to kolejny raz podchodzi do matury ? Życzę jej zdrowia, bo jak widać to choroba musiała być przyczyną jej kłopotów.

20.01.2019, 21:02

To najfajniejsze czy najładniejsze, bo to nie zawsze to samo.

20.01.2019, 17:35

Najladniejszą już znamy, a najmądrzejszą też ktoś znalazł
?

20.01.2019, 12:42

Biedne te chłopaki z małopolski

20.01.2019, 10:32

Sukienki brzydkie, nic specjalnego

19.01.2019, 18:11

Czy redakcja portalu mogłaby odnieść się do tego, dlaczego nadal publikuje seksistowskie artykuły? Wmawiacie dziewczynom, że należy je cenić tylko za urodę. Wystawiacie ich na publiczne ocenianie (wystarczy spojrzeć na wypowiedzi innych komentujących). Dlaczego zaszczepiacie w nastolatkach, że ich jedyną wartością jest wygląd?

18.01.2019, 18:52

O maryjo! Jak one są najpiękniejsze to współczuję małopolsce..

18.01.2019, 12:28

gdzie ranking maturzystów?

18.01.2019, 09:40

Eee... może ze 2 ładne? Nie wiem, czy to ma być takie pro-dzisiejsze czasy czy co? Poza tym zdjęcia z 1-2 imprez to chyba nie cała małopolska? Rozumiem, że nie macie o czym pisać i wstawiacie byle co byle tylko pojawił się nowy wątek?

16.01.2019, 14:50

po co robić takie rankingi - najpiękniejsze, najseksowniejsze, najzgrabniejsze. Czemu to ma służyć? Przecież kobiety to nie przedmioty do oceny

13.01.2019, 06:44

Same pazdzierze

13.01.2019, 05:53

darmowy portal randkowy http://mlodepanny.pl

12.01.2019, 15:43

Śliczne dziewczyny i urodziwi chłopcy

12.01.2019, 12:27

szukam faceta na sex spotkania lub stały związek, Mam na imie Malwina i mam 30 lata, 169cm wzrostu, zgrabna i seksowna
kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwinka30
...zapraszam....,,,

12.01.2019, 01:32

Co wy za pasztety pokazujecie😱
Tytuł z tu.....py

11.01.2019, 16:10

Haha, wszystkie zdjęcia są z jednej imprezy, ale tytuł jest "Najpiękniejsze maturzystki z Małopolski". Małe te województwo :)

11.01.2019, 14:46

Nie jestem wybredny, ale czuje się jak w mięsnym za PRLu... #pasztet