(© Tomasz Mateusiak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mieszkańcy Podhala nie będą już ściskać kciuków za swojego krajana. W niedzielę z kulinarnym show TVN "MasterChef" pożegnał się pochodzący z Nowego Targu Maciej Koźlakow-ski. Pracujący na co dzień jako DJ góral odpadł, bo niewystarczająco posolił mięso do hamburgera. Jego udział w programie i tak był sukcesem. DJ Spectra (pseudonim Maćka) jest jednym z siedmiu najlepszych kucharzy amatorów w Polsce.

Ostatni "MasterChef" był dla Koźlakowskiego pechowy. Góral najpierw ugotował makaron z sosem, który nie zasmakował Joe Bastianichowi - światowej sławy kucharzowi z USA.

To potknięcie skierowało go do dogrywki, gdzie Maciek nie poradził sobie z przygotowaniem hamburgera. Co prawda jego kotlet był najlepiej wysmażony, ale nie był dostatecznie słony. Koźlakowski pożegnał więc show.

- Troszkę przykro, bo dobrze się tam bawiłem i sporo się nauczyłem - powiedział wczoraj Maciej Koźlakowski. - Dalej jednak będę gotował i kto wie, może w przyszłości zacznę to robić zawodowo.

Maciej Koźlakowski w niedzielę pożegnał się z konkursem

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!