Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły i wyruszają w wielką trasę koncertową. W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertami Kayah i Gorana Bregovića w ramach ich wspólnej wrześniowej trasy koncertowej, organizatorzy ogłaszają dodatkowy występ dla stołecznej publiczności.

Duet wystąpi na drugim koncercie w Warszawie, w sobotę 23 września, kończąc tym samym trasę, rozpoczynającą się 14-tego września Łodzi.

Album „Kayah i Bregović” odgrywa ważną rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Wydana w 1999 roku płyta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych, m. in. trzy Fryderyki i cztery Superjedynki. Mimo upływu lat utwory z tego krążka są wciąż aktualne i podbijają serca kolejnych pokoleń. Najlepszym dowodem na to jest reakcja fanów na zeszłoroczny gościnny udział Kayah podczas koncertu Gorana Bregovića wraz z jego Wedding and Funeral Band.

Jesienią artyści wyrusza w trase koncertową. W sumie zagrają osiem koncertów w siedniu miastach.

Aktualny harmonogram trasy koncertowej:


14.09.2017 (czwartek) – Łódź, Wytwórnia
15.09.2017 (piątek) – Gdynia, Gdynia Arena
16.09.2017 (sobota) – Szczecin, Azoty Arena
18.09.2017 (poniedziałek) – Poznań, MTP II
19.09.2017 (wtorek) – Wrocław, Hala Orbita
21.09.2017 (czwartek) – Kraków, Hala Wisły
22.09.2017 (piątek) – Warszawa, Progresja / wyprzedany
23.09.2017 (sobota) – Warszawa, Progresja

BILETY:
Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl
oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Saturn.

Posłuchaj płyty "Kayah i Bregović"

Koncerty

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!