Na środku wiślackiej defensywy zabraknie Marcelo - zastąpi go Mariusz Jop Na środku wiślackiej defensywy zabraknie Marcelo - zastąpi go Mariusz Jop

Na środku wiślackiej defensywy zabraknie Marcelo - zastąpi go Mariusz Jop (© Wojciech Matusik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po reprezentacyjnej przerwie piłkarze Wisły Kraków wrócą na ligowe boiska w Gdańsku, gdzie jutro o godz. 16.45 zagrają z Lechią. Krakowianie przed spotkaniem z "biało-zielonymi" stracili jednego kluczowego piłkarza. W Gdańsku nie wystąpi bowiem Marcelo, który na czwartkowym treningu nabawił się urazu pleców.

- Z Lechią Marcelo na pewno nie zagra - mówi trener Maciej Skorża. - Trudno natomiast w tym momencie stwierdzić, kiedy będzie zdolny do powrotu na boisko.

Brazylijczyka na środku obrony zastąpi najprawdopodobniej Mariusz Jop, który zagra w parze oczywiście z Arkadiuszem Głowackim.

- Pod uwagę biorę też Juniora Diaza czy Petera Singlara - stwierdził trener Wisły.

Pozostali zawodnicy są do dyspozycji Macieja Skorży, w tym wspomniany Junior Diaz, który już wczoraj przyleciał do Gdańska. Nie powtórzy się zatem sytuacja sprzed meczu z Bełchatowem, kiedy to Diaz nie dotarł na czas ze spotkania swojej reprezentacji i na boisko nie wyszedł.

- Stęskniliśmy się już za grą - dodał wczoraj trener Wisły.

- Przed nami niezwykle ciekawa i ważna kolejka, w której trzech faworytów do mistrzowskiego tytułu zagra na wyjazdach. Nie chcielibyśmy w związku z tym zanotować strat. Lechia poczyniła postępy w stosunku do poprzedniego sezonu. To drużyna, która gra żywiołowy, otwarty futbol, ale póki co wszystko wygrywa tylko na wyjazdach. U siebie traci punkty i my również chcemy je odebrać gdańszczanom.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!