(© mat. pras.)

Po raz kolejny polska publiczność będzie miała okazję posłuchać pełnej ścieżki dźwiękowej do drugiej części serii filmów o Harrym Potterze.

Koncerty symfoniczne do filmów o Harrym Potterze wracają do Polski z drugą częścią: „Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert”. Wydarzenie zagości w w październiku w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu. Niezapomnianą ścieżkę dźwiękową, autorstwa Johna Williamsa, w całości wykona Sinfonietta Cracovia.
Widzowie będą mogli od nowa przeżyć magię filmu, oglądając go na wielkim, 480 calowym ekranie HD. Koncerty są częścą światowego tournee, stworzonego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products. Koncerty muzyki filmowej do serii filmów o Harrym Potterze, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku, są kolejną magiczną przygodą w czarodziejskim świecie J.K. Rowling.

W filmie „Harry Potter i Komnata Tajemnic” na początku drugiego roku w szkole czarodziejów walczą nawet drzewa, latają samochody, a przed niebezpieczeństwem ostrzegają Harry’ego domowe elfy. W tym roku w Hogwarcie słychać rozmowy pająków, a wyjątkowe zdolności Harry’ego do komunikacji z wężami niepokoją nawet jego przyjaciół. Druga część przygód Harry’ego Pottera to kolejny rok wyjątkowych, ale także niebezpiecznych przygód, które zapowiada krwawy napis na ścianie: „Otworzy się Komnata Tajemnic”. Ocalenie Hogwartu będzie wymagało od Harry’ego, Rona i Hermiony odwagi i wykorzystania wszystkich magicznych zdolności.

Urzekająca i niesamowita muzyka Johna Williamsa do tego filmu zdobyła nagrodę Grammy i stała się współczesnym klasykiem w dziedzinie muzyki filmowej. – Cykl filmów o Harrym Potterze jest jednym z tych zdarzających się raz w życiu zjawisk kulturalnych, które nadal zachwycają miliony fanów na całym świecie – mówi Justin Freer, prezes CineConcerts oraz producent i dyrygent koncertów. – Z wielką przyjemnością dajemy Wam okazję do usłyszenia po raz pierwszy nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu. Będzie to niezapomniane przeżycie.

Koncerty w Polsce

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Moderatorka forum Głuszycy ada szurman to arabskie kurwiszcze (gość)

Mało kto wie, że moderatorka tego forum Ada Szurman to zwykła cicha prostytutka spotykająca się z arabusem za kasę. Widziano ją jak wsiadając do samochodu araba gorąco się z nim pocałowała i gdzieś pojechali.
Jak chcecie zobaczyć jej kurewską mordę to tutaj

http://www.twoje-sudety.pl/index.php?action=show&type=news&id=823&PHPSESSID=apxmjvfqxzt

https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/b7/0e/5193c4184488e_o,size,54x54,q,100,h,c439dc.jpg

Ada Szurman to też znajoma pedofila i zoofila dariusza kwietnia z Głuszycy z ul. 11 Listopada 2a/3 i jego kochanka dlatego usuwa o nim prawdę z forum Głuszycy. Wiemy, że Ada Szurman jebała się z kwietniem na sex kamerce w towarzystwie słodkiej cycatki na zbiornik.pl była widziana tam przez kilka osób, które rozpoznały ją w sieci po naszej publikacji.
Ada Szurman to jak się okazuje dobra znajoma słodkiej cycatki, która spiknęła kwietnia z Adą.
Ta cała słodka cycatka zostawiła kwietnia dla jego kumpla Tadeusza Krasnojarskiego, który prowadził kwietniowi kilka miesięcy forum, ale się poznał na kwietniu i go zostawił.
Teraz kwiecień ma układ z Adą Szurman, która usuwa wszystkie posty o kwietniu, które pokazują jego patologię.
Ada Szurman to żydowskie kurwiszcze-sprzyjające zafałszowywaniu historii Polski jaką fałszuje Dariusz Kwiecień

Moderatorka forum Głuszycy ada szurman to arabskie kurwiszcze

Gość (gość)

1. Zgredek był skrzatem a nie elfem domowym
2. Pająki wcale nie rozmawiały, słyszany przez Harfy'ego głos należał do bazyliszka
3. Napis na ścianie wcale nie brzmiał tak jak podali wyżej, o ile się nie myle było ,,Komnata Tajemnic została otwarta, strzeżcie się wrogowie dziedzica".
Dlaczego przed upublicznieniem ten tekst nie został sprawdzony?