Właściciele psów nie będą mieli wstępu ze swoimi czworonogami do miejskiego parku w Nowym Targu, który właśnie został odnowiony.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Nie chcemy, by psy zanieczyszczały miejsca, gdzie czas mają spędzać rodziny z dziećmi - mówi burmistrz Marek Fryźlewicz.

Odnowiony park pochłonął około 7 milionów złotych. Znalazły się tam nowe alejki spacerowe, a także duży plac zabaw dla dzieci, siłowania na wolnym powietrzu, boiska sportowe i kawiarenka. Wszystko to zostało ogrodzone.

- Park będzie monitorowany, a także pilnowany przez dozorców - wyjaśnia Fryźlewicz. - Na placach zabaw nie może być psów nie tylko z uwagi na utrzymanie czystości, ale także z uwagi na bezpieczeństwo dzieci. 100 metrów od nowego parku jest miejsce nad Dunajcem do spacerów z czworonogami.


Tak wygląda nowy park w Nowym Targu! Zobacza galerię zdjęć naszego reportera


Tak wygląda Park Dolny w Szczawnicy. Zobacza galerię zdjęć naszego reportera

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!