Po trasie po Europie i Ameryce Północnej Depeche Mode powróci do Europy z dodatkowymi koncertami. Na miesiąc przed wyprzedanym koncertem Depeche Mode na PGE Narodowym w Warszawie zespół z radością ogłasza trzy kolejne, halowe koncerty, które odbędą się 7 lutego (TAURON Arena Kraków), 9 lutego (Atlas Arena, Łódź) i 11 lutego (ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot).

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej, ogłosił, że zimą będzie kontynuował aktualną światową trasę promującą wydany w marcu tego roku album Spirit.

Guns N' Roses w Gdańsku. Koncert na Stadionie Energa [ZDJĘCIA, WIDEO]Podczas pierwszej części Global Spirit Tour Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpią dla ponad 1.5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy w okresie 5 maja - 23 lipca. Po zaplanowanych na wakacje koncertach w Europie, Global Spirit Tour zawita do Ameryki Północnej i Południowej, by zimą powrócić do Europy z serią koncertów, która rozpocznie się czterema występami w Wielkiej Brytanii w listopadzie.

Guns N' Roses w Gdańsku. Tysiące fanów zespołu na Stadionie Energa [zdjęcia, wideo]Bilety na koncerty w Polsce w cenach od 249 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku/23 czerwca, od 10.00. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w poniedziałek/26 czerwca o 10.00.


Koncerty w Polsce

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Moderatorka forum Głuszycy ada szurman to arabskie kurwiszcze (gość)

Mało kto wie, że moderatorka tego forum Ada Szurman to zwykła cicha prostytutka spotykająca się z arabusem za kasę. Widziano ją jak wsiadając do samochodu araba gorąco się z nim pocałowała i gdzieś pojechali.
Jak chcecie zobaczyć jej kurewską mordę to tutaj

http://www.twoje-sudety.pl/index.php?action=show&type=news&id=823&PHPSESSID=apxmjvfqxzt

https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/b7/0e/5193c4184488e_o,size,54x54,q,100,h,c439dc.jpg

Ada Szurman to też znajoma pedofila i zoofila dariusza kwietnia z Głuszycy z ul. 11 Listopada 2a/3 i jego kochanka dlatego usuwa o nim prawdę z forum Głuszycy. Wiemy, że Ada Szurman jebała się z kwietniem na sex kamerce w towarzystwie słodkiej cycatki na zbiornik.pl była widziana tam przez kilka osób, które rozpoznały ją w sieci po naszej publikacji.
Ada Szurman to jak się okazuje dobra znajoma słodkiej cycatki, która spiknęła kwietnia z Adą.
Ta cała słodka cycatka zostawiła kwietnia dla jego kumpla Tadeusza Krasnojarskiego, który prowadził kwietniowi kilka miesięcy forum, ale się poznał na kwietniu i go zostawił.
Teraz kwiecień ma układ z Adą Szurman, która usuwa wszystkie posty o kwietniu, które pokazują jego patologię.
Ada Szurman to żydowskie kurwiszcze-sprzyjające zafałszowywaniu historii Polski jaką fałszuje Dariusz Kwiecień

Moderatorka forum Głuszycy ada szurman to arabskie kurwiszcze