O motywację przed dzisiejszym spotkaniem (g.16) z Hetmanem Zamość trener Marcin Jałocha, może być spokojny. Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w Elblągu na tyle uskrzydliło jego zespół, że słychać w nim tylko bojowe zapowiedzi. - Nie ma mowy, żebyśmy nie wygrali - twierdzi Marcin Zontek, obrońca zespołu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Czasu na przygotowania niecieczanie mieli niewiele. W poniedziałek piłkarze trenowali indywidualnie. Musieli jednak wypełnić ściśle określony harmonogram, wytyczony przez trenera Marcina Jałochę. Wczoraj spotkali się na rozruchu. Dziś mecz i kolejna walka o trzy punkty, na których zdobyciu bardzo niecieczanom zależy.

- Chcemy podtrzymać dobrą passę i w kolejnym spotkaniu wygrać. Hetman jest groźny. Wygrał ostatni mecz z Jastrzębiem. Słyszałem o jego kłopotach finansowych. Nie powinny mieć żadnego znaczenia. Goście wyjdą na boisko z zamiarem, żeby przynajmniej nie przegrać. Spodziewam się, że nastawią się na kontry. My mamy zaprezentować mądrą i dojrzałą grę. Musimy uważać, żeby w głupi sposób nie stracić piłki. To może zakończyć się niebezpieczną kontrą. Liczę, że nasza gra będzie podobna do tej, jaką zaprezentowaliśmy w drugiej połowie meczu w Elblągu - mówi trener Marcin Jałocha.

Po ostatnich zwycięstwach niecieczanie przed dzisiejszym spotkaniem typowani są w roli faworyta. Taka myśl w zespole nie jest bardzo popularna. - Faworyt? Raczej rozpędzony beniaminek. Walczymy o trzy punkty - twierdzi Artur Prokop.

Jednak pewna doza pewności siebie towarzyszy piłkarzom. - Nie ma mowy, żebyśmy nie wygrali. Mecz w Elblągu spowodował, że wstąpił w nas jeszcze bardziej bojowy duch - twierdzi Marcin Zontek. Pewnie trener Jałocha zdecyduje się na zmiany w składzie i tym razem da szansę od początku Piotrowi Kotowi. Może na boisku zobaczymy też Łukasza Szczoczarza, który wczoraj wzmocnił Bruk-Bet (piszemy o tym na stronie 20).

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!